Aktív angol nyelvtudással gazdasági asszisztens munkatársat keresünk Egerbe

Agriapipe Kft.
Eger
2019. 03. 26.

Egri központú, komoly szakmai múlttal rendelkező mélyépítőipari cégünk aktív tárgyalóképes angol nyelvtudással keres gazdasági asszisztens munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • Vállalkozói szerződések kezelése, teljeskörű adminisztrációja
  • A cég üzleti-műszaki levelezésének lebonyolítása magyar és angol nyelven
  • Esetenként angol nyelvű tolmácsolási feladatok ellátása az üzleti tárgyalások során
  • Részvétel a HR feladatok ellátásában
  • Részvétel a külföldi anyagrendelési feladatok ellátásában
  • Részvétel a cég mindennapi gazdasági ügyeinek intézésében

A fényképes önéletrajzot 2019.02.24-ig a "Jelentkezem gomb"-ra történő kattintással.

Elvárások

  Szakmai képzettség:

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Gazdasági, pénzügyi vagy számviteli végzettség, gyakorlat és szemlélet
  • Szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok ismerete
  • Gépírási gyakorlat

 Személyes kritériumok és képességek:

  • önálló munkavégzés, kezdeményezőképesség
  • precizitás
  • kommunikációs készség

Előnyök

  • Külkereskedelmi végzettség és gyakorlat
  • Logisztikai ismeretek és gyakorlat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott