Repülőgépalkatrész összeszerelő kollégákat keres Egerben a RUAG Aerostructures Hungary Zrt.

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. (a RUAG nemzetközi cégcsoport tagja) induló egri gyára, mely az Airbus A320 és Bombardier CRJ termékcsalád repülőgépeihez szerkezeti elemek gyártásával foglalkozik, munkatársakat keres SZERELŐ munkakörbe.

Feladatok

  • A komissiózott repülőgép alkatrészek, részegységek minőségi ellenőrzése
  • Részegységek beillesztése és pozícionálása szerelőkészülékek segítségével, majd azok rögzítése szegecskötéssel
  • Alumínium és/vagy titánötvözetek, ill. hasonló anyagok kezelése
  • Az összeszerelt elemek utasítás szerinti ellenőrzése, a vizsgálati eredmények dokumentálása
  • Az előforduló hibák azonosítása, azok jelentése, dokumentálása, együttműködés a hibaokok feltárásában
  • Munkafolyamatok fejlesztésének támogatása

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • Jó kézügyesség, igény pontos minőségi munkavégzésre
  • Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Képesség csapatban történő, komplex munkavégzésre
  • Megbízhatóság önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + bónusz,
  • Kafetéria,
  • Egy új dinamikusan fejlődő vállalat, jó munkahelyi légkörrel,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos