Az Eszterházy Károly Egyetemnél karbantartó munkakörben álláslehetőség

Az Eszterházy Károly Egyetem
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

Karbantartó

A munkavégzés helye:

  • Eger, Leányka u. 2.

Feladatok:

  • Az Egyetem telephelyein, felmerülő/jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése.
  • Az épületekben lévő nyílászárók és egyéb berendezési, felszerelési tárgyak javítása, karbantartása.
  • A karbantartási munka kiterjed még kisebb villanyszerelési, kőműves és vízszerelési munkálatokra is; pl: égő, fénycső csere, vízvezeték meghibásodás elhárítása stb.
  • Kisebb lakatos munkák elvégzése.
  • Részt vesz rendezvények előkészítésében és utómunkálataiban, egyéb eszközök, bútorok szállításában is, szükség esetén besegít a kertészeti munkálatokba.

Elvárások:

•  Emelt szintű szakképesítés, az egység profiljának megfelelő szakirányú végzettség (villanyszerelő/ víz-gáz központifűtés szerelő / lakatos vagy ezekhez hasonló szakképesítés)

•  Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

•  Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

•   “B” kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsivezetői gyakorlat.

•  Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.

•  Problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Épület-, géplakatos szakirányú végzettség.
  • Kazánüzemeltetésben jártasság

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát Ploj Petra HR munkatárs részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.