A Kovács Tüzép Kft. az egri – bővülés előtt álló - központi raktárába keres raktárvezető kollégát

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2019. 05. 21.

A Kovács Tüzép Kft. az egri – bővülés előtt álló - központi raktárába keres

RAKTÁRVEZETŐT

Az egri újHáz Centrum-ot üzemeltető 29 éves Kovács Tüzép Kft. építőanyagokkal, hidegburkolatokkal és szaniterekkel foglalkozó kis- és nagykereskedelem. A vállalkozás több mint 70 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát. Az egri telephely Észak-Magyarország legnagyobb hidegburkolat készletével büszkélkedik.

Feladatok

  • 4-8 fős csapat irányítása
  • Raktári szervezet koordinációja, szervezés
  • Fuvarokmányok kezelése
  • Beérkező áruk tételes ellenőrzése, átvétele
  • Áruk raktári elhelyezése, adminisztrálása
  • Raktári mozgások irányítása, könyvelése
  • Bemutatótermékek összeszerelésének felügyelete, ellenőrzése
  • Kiszállításhoz áru előkészítés koordinálása
  • Kiadott áruk tételes ellenőrzése, felelős árupakolás felügyelete
  • Leltár szervezésben való aktív részvétel
  • A raktár rendjének biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása és betartatása, áruvédelem biztosítása
  • Áruk átvétele és kiadása

Elvárások

  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Kiemelkedő szervezői készség
  • Felelősség tudat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő műszaki jártasság
  • Fizikai tűrőképesség
  • Csapatszellem
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedően magas jövedelem
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános