Az egri székhelyű cég műszaki előkészítő munkakörbe keres kollégákat hatvani kivitelezési munkához

Variabau Kft.
Hatvan
2018. 11. 28.

Az egri székhelyű VaribauKft.

Műszaki előkészítő

 munkakörbe keres kollégákat

Hatvan kivitelezési munkáihoz

Új munkatársainkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • építési projektek építészeti munkáinak műszaki előkészítése, árajánlatok kidolgozása
  • mennyiségszámítások,
  • költségvetés készítés,
  • alvállalkozói-, beszállítói ajánlatok bekérése
  • kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • építész technikus, építész-, építőmérnök vagy műszaki menedzser végzettség
  • önállóság, rugalmasság, precizitás
  • MS Office program felhasználó szintű ismerete
  • építőiparban előkészítői/építésvezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (laptop, telefon, gépjármű)
  • lakhatási támogatás (igény esetén)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat

Egyéb információ az állásról:

  • munkavégzés helye:Hatvan
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva 2018. december21-ig.

Kérem jelölje meg melyik telephelyre kívánja beadni pályázatát