Gépkarbantartás vezető munka automata sebességváltó-gyártás területén

ZF Hungária Kft.
Eger
2018. 12. 21.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkarbantartás vezető

Feladatok

  • Karbantartási csoport operatív irányítása és ellenőrzése
  • Karbantartás 5S rendszer működtetése
  • Beavatkozó, megelőző, előrejelző–TPM karbantartás irányítása
  • Géptelepítések, gépfelújítások, gépmozgatások megszervezése, teljes körű lebonyolítása
  • Karbantartási folyamatok kidolgozása és felügyelete, folyamatos oktatása, gondozása és fejlesztése (képzések tervezése)
  • Vállalati dokumentációs rendszerben karbantartási dokumentumok kidolgozása, ellenőrzése, jóváhagyása
  • Speciális karbantartási szoftverek kezelése, esetleges fejlesztése
  • Rezgésdiagnosztikai és/vagy termográfiai rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • A területtel kapcsolatos riportok készítése, koordinálása, felügyelete
  • Karbantartási költségek tervezése
  • Beruházási igények indítása, felügyelete és bevételezése
  • A karbantartás képviselete a rendszeres heti és management megbeszéléseken, továbbá az auditokon
  • Q Key User, SAP FP1/SP1 Key User, AXALANT FDO adatbázis felelős

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat az autóiparban
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Utazási hajlandóság (10%)

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafeteriát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét