HR kontroller pozícióba kollégát keresünk Egerben

ZF Hungária Kft.
Eger
2018. 11. 27.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

munkatársat keres az alábbi pőozícióba:

HR kontroller

Feladatok

  • Munkakörök értékelése, besorolása
  • Vállalati munkakörértékelési rendszer naprakész vezetése
  • Nagyvállalati kompenzációs és juttatási rendszer gondozása, fejlesztése
  • Részvétel a bérfejlesztési koncepció kidolgozásában
  • Utánpótlási stratégiák kidolgozása, működtetése
  • Munkatörvénykönyve és kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete, napi gyakorlatban

Elvárások

  • Felsőfokú HR/Gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai nagyvállalati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló rendszerező és  problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Biztos, határozott, kezdeményező fellépés
  • Aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • SAP HR ismerete

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetáriát
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát