Gyártástehnikus álláslehetőség füzesabonyi cégnél

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2018. 11. 26.

A Pikopack Zrt., a fém csomagolóeszközök egyik legnagyobb magyarországi előállítója mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.

GYÁRTÁStechnikus

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • Új technológiák telepítésében való aktív részvétel
  • A termelési szervezet tagjaként a gyártmányspecifikációk, a technológia valamint a minőségi és mennyiségi elvárások megismerése után a hozzá tartozó gépek beállítása, üzemeltetésének biztosítása
  • Hibák szakszerű elhárítása, dokumentálása
  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok állandó optimalizálása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség (gépész, elektronikai, automatikai)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Kiegyensúlyozott személyiség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelt versenyképes jövedelem, egyedi megállapodás alapján
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Bejelentett, stabil álláslehetőség

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva küldheti.

HR Szervezet

3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.