Projekt munkatársat keresünk egri irodánkba

Amennyiben szeretnél egy fiatal, dinamikus csapat tagja lenni és fontos számodra a civil élet nálunk a helyed!

A Forti Pectore Egyesület számos Európai Uniós projekt megvalósításában vesz részt Heves megye több településén. Ezen feladatok irodai előkészítéséhez és helyszíni lebonyolításához keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • Elnyert EU pályázatok megvalósításával kapcsolatos adminisztratív és koordináló-szervező feladatok önálló ellátása
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Az Egyesületnél felmerülő egyéb iroda és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (WORD, EXCEL, POWER POINT)
  • B kategóriás autóvezetői jogosítvány
  • kreatív és logikus gondolkodásmód
  • szakmai feladatok önálló ellátása, a felmerülő problémák hatékony kezelése
  • precíz és fókuszált munkavégzés
  • megbízható, terhelhető személyiség
  • együttműködő képesség
  • empátia
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

  • pályázatok előkészítésében és megvalósításában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • saját személygépkocsi

Amit kínálunk

  • 3 év határozott idejű munkaszerződés
  • fő állású napi 8 órás munkaviszony
  • fiatal, lendületes csapat
  • rugalmas munkavégzési lehetőség
  • versenyképes fizetés