Könyvelő kollégát keresünk füzesabonyi székhelyű multinacionális vállalatunkhoz

Musashi Hungary Füzesabony Kft.
Füzesabony
Bruttó 400 000 Ft - 420 000 Ft / hónap
2018. 11. 20.

A Musashi Hungary Füzesabony Kft. japán tulajdonban lévő – Egertől 25 km-re – Füzesabonyban található autóalkatrész-gyártó cég, melynek termékei kiemelt fontosságúak és minőségűek az autógyártásban. A Musashi-csoporton belül alkalmazott folyamatoknak köszönhetően világszinten jól ismert piacvezető cégeket mondhat partnereinek.

Főbb termékei: kapcsoló gyűrűk és váltóalkatrészek, illetve vasúti alkatrészek.

A vállalat további fejlesztése részeként keresünk KÖNYVELŐ pozícióba kollégát határozatlan időre, 8 órás munkaidőben.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A vállalat teljeskörű könyvelésében és pénzügyi feladataiban való részvétel
  • Havi belső jelentések elkészítésében való részvétel
  • Bevallások elkészítésében való részvétel
  • Féléves és éves auditban való részvétel
  • Szabadság alatti helyettesítés
  • Posta bontása
  • Számla iktatás

Elvárások

  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • IFRS mérlegképes végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér, egyéb juttatások (cafeteria), változatos munka multinacionális vállalati környezetben