Egri cégünk könyvelő munkakörbe keres munkavállalót

PALATINUS 94' Kft.
Eger
2022. 03. 22.

Cégünk könyvelő munkakörbe keres munkavállalót

Munkavégzés helye: Eger

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Számviteli asszisztensek feladatainak koordinálása, szakmai fejlesztése
  • Havi bejövő könyvelési anyagok rendezése
  • Könyvelési anyag kontírozása, könyvelő programban való rögzítése
  • Főkönyvi számlák rendezése, adófolyószámlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
  • Egyéb adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
  • Az Önre bízott cégeknél a zárási folyamat koordinálása, elvégzése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növekvő, versenyképes fizetés
  • Nagy múltú, fejlődő kereskedelmi vállalkozás
  • Támogató szervezeti kultúra és támogató csapat (7 fős gazdasági osztály)
  • Emberközpontúan kialakított munkakörnyezet, 2 fős iroda
  • Rendszeres szakmai képzés
  • Tervezett munkakezdés: azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott