Autószerelői állás Egerben szakirányú végzettséggel rendelkezőknek

A JP Auto egri telephelyére új kollégát keresünk, autószerelő munkakörbe!

Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Suzuki és KIA márkákat .

Támogatjuk a szakmai továbbképzését, valamit biztosítjuk a szükséges személyi és tárgyi feltételeket, és a megfelelő munkakörnyezetet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Suzuki és KIA gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása,
  • Diagnosztikai munkák
  • A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
  • A munkalapok naprakész , pontos , precíz vezetése
  • A javítások szakszerű elvégzése,  a gyártómű álltal elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
  • Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (autószerelő )
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B, kategóriás jogosítvány
  • Önálló felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
  • Márkatapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Jó beilleszkedő képesség/ csapatszellem
  • Idegen nyelv társalgási ismerete ( angol)

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes alapbér
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Útiköltség hozzájárulás