Bolti női-, vagy férfi eladó kollégát keresünk Egerbe, a Rádi Pékségbe

A magyar piacon 18 éves múlttal rendelkező,

 Rádi Pékség,

egri kávézó-bisztró és pékségébe keres, vendéglátói és/vagy bolti eladói tapasztalattal, végzettséggel rendelkező

Bolti női-, vagy férfi eladót

Eladói feladatok:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • az üzlet rendjének és rendezettségének folyamatos fenntartása
  • pénztárkezelés​​​​​​​

Eladói elvárások:

  • vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • barátságos és vevőorientált fellépés
  •  élelmiszer boltban szerzett eladói tapasztalat
  • megbízhatóság,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • segítőkészség, csapatszellem, ápolt megjelenés
  • szakirányú képesítés

Amit nyújtunk:

  • kiegyensúlyozott munkakörülmények
  • stabilmunkahelyi háttér
  • fix havi alapbér
  •  bejelentett bér
  • kedvezményes vásárlási lehetőség

Előnyt jelent:

  • egri lakhely
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • pékboltban szerzett eladói tapasztalat
  • idegen nyelvtudás

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, a tárgyba írja be „ELADÓ”, vagy vigye be személyesen bármelyik egri boltunkba.