Villamosmérnök-kereskedő kollégát keresünk Egerben

Mérker 2007 Zrt.
Eger
2018. 11. 06.

A Mérker 2007 Zrt. mérés- és irányítástechnikai termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég egri irodájába mérnök-kereskedőt keres.

Jelentkezéshez fényképes önéletrajz szükséges.

Cégünkről bővebb információt a www.merker2007.hu internetes oldalon talál.

Feladatok

  • A cég részére beérkező megrendelések lebonyolítása vállalatirányítási rendszerben, beszállítókkal történő kapcsolatfelvétel, visszaigazolások elkészítése
  • Árajánlatok előkészítése
  • Műszaki egyeztetések, termékek kiválasztása megrendelői igény szerint
  • Árajánlat bekérése a beszállítóktól, megrendelőkkel való egyeztetés
  • Reklamációs, garanciális ügyek intézése
  • Telefonon és személyes történő kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szállítási feladatok szervezése
  • Statisztikák készítése

Elvárások

Szükséges gyakorlat:

min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Képzettség:

Villamosmérnök

IT ismeret:

min. középfokú

Nyelvismeret:

előny, ha van angol nyelvtudás

Egyéb elvárások:

Mobilitás, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség, B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek,
  • rendszeres továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.