Gyártás, termelés

Operatív beszerző állás a ZF Hungária Kft.-nél

Munkavégzés helye: Eger
2018. 10. 31. 15:28

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft. Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres Operatív beszerző pozícióba

Feladatok:

 Termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek keretszerződések alapján történő beszerzése
 Készlet- és ellátási lánc menedzsment
 Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése, szállítási elmaradások elemzése
 Kapcsolattartás a beszállítókkal
 Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
 Alapanyag felfutások és kifutások koordinálása
 Extra szállítások szervezése, nyomon követése
 Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások:

 Felsőfokú végzettség
 Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
 Kiváló kommunikációs készség
 Rendszerben való gondolkodás
 Határozott fellépés, rugalmasság
 Jó problémamegoldó, feladatorientált személyiség
 Csapatmunkára való készség
 Önálló munkavégzés, precizitás

Előnyök:

 Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
 Hasonló, logisztikai területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

 Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
 Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
 Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
 Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
 Választható cafetériát
 Étkezési támogatást
 Különböző sportolási lehetőségeket
 Iskolakezdési támogatást
 Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
 Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése