Raktáros állás Mezőkövesden azonnali munkakezdéssel

A Szilvási Group cégcsoport több, mint harmincéves múltra és tapasztalatokra visszatekintő megbízható, magyar, családi vállalkozás, mely eendő munkavállalóját keresi raktáros pozícióba.

Feladatok

  • beérkező áru gépi és kézi átvétele, bevételezése, raktárba való elhelyezése
  • kimenő áru mozgatása, rakodása
  • raktári feladatok ellátása
  • raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • raktári rend fenntartása
  • leltározási folyamatok
  • elektronikus raktározási rendszer kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhető, megbízható személyiség

Előnyök

  • targoncás jogosítvány és gyakorlati tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer működésében szerzett gyakorlat
  • mezőkövesdi vagy Mezőkövesd vonzáskörzetében található lakhely

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • stabil és dinamikusan fejődő vállalati háttér