Ingatlanértékesítői állás teljes munkaidőben Eger és vonzáskörzetében

Mátra House Kft.

2018. 10. 04.

Ingatlanértékesítői állás teljes munkaidőben Eger és vonzáskörzetében.

  • Tudsz, szeretsz és akarsz is dolgozni?
  • Unod, hogy minden napod egyforma és monoton?
  • Úgy érzed, nem tudsz a munkádban önállóan kiteljesedni?
  • Örülnél, ha rugalmas munkaidőben dolgozhatnál?
  • Örülnél, ha a nagyobb teljesítményedért nagyobb jövedelemre is szert tehetnél?
  • Nem utolsó sorban örülnél, ha vidám és pozitív hozzáállású csapatban dolgozhatnál?

Ha bármelyik kérdésre igennel válaszoltál, van ambíciód egy egészen új területen kipróbálni magad, vagy úgy érzed, hogy az értékesítéshez lenne érzéked, akkor NÁLUNK A HELYED!

Az Openhouse Eger Ingatlaniroda Eger legdinamikusabban fejlődő ingatlan piaci szereplője, melyben októberben ismét lehetőség nyílik a jelentkezők számára, hogy bekerüljenek az értékesítői csapatba. Nálunk a mentorrendszer segítségével, egy jó csapat tagjaként hatékony indulási lehetőséged nyílik egy jövedelmező új pályán!

Feladatok

  • az iroda portfóliójának értékesítése
  • a vevők igényeinek megfelelő új ingatlanok felkutatása
  • használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • hirdetéskezelés
  • értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek igényeinek feltérképezése, vevői és eladói igények összehangolása
  • folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció meglévő és új ügyfelekkel
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • ártárgyalások lebonyolítása
  • ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, szerződések menedzselése

Elvárások

  • határozott, üzleties fellépés
  • dinamikus, pozitív személyiség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség (telefonon keresztül is)
  • terhelhetőség
  • proaktív gondolkodásmód
  • ügyfélközpontú, empatikus szemlélet
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól működő egyén
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • saját gépjármű

Nekünk a személyiség a fontos, a többit megtanítjuk!

A vállalkozás elindításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel!

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló vagy értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • helyismeret, kapcsolatrendszer
  • ingatlanközvetítői OKJ-s képesítés
  • meglévő vállalkozói státusz

Amit kínálunk

  • fiatalos, pozitív szemléletű, dinamikus csapat
  • professzionális irodai és stabil vállalati háttér
  • teljes körű marketing támogatás
  • gyakorlatorientált képzési rendszer
  • személyes mentori támogatása
  • kiemelkedő alapjutalék, fizetési rendszer
  • extra jutalék lehetőség kiegészítő tevékenység után
  • keresztértékesítési lehetőségek
  • meglévő ügyfélbázis
  • költségmentes irodahasználat, telefonköltség hozzájárulás
  • ingyenes online és offline hirdetési lehetőség
  • egyedülálló innovációk
  • gyorsan járható karrierút