Üzletkötő pozícióba munkalehetőség Egerben

Martin Logisztika Kft.
Eger
Nettó 180 500 Ft / hónap
2018. 10. 01.

Egri székhelyű cég folyamatosan bővülö csapatába keres B kategoriás jogosítványal rendelkező gyakornoki programba is bevonható (de nem feltétel) munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Cég termékeit kisker boltokba való értékesitése új boltok felkutatása illetve folyamatos kapcsolattartás a meglévő és új partnerekel.

Elvárások

Lehet esetleg gyakornokimprogramba be vonható de nem feltéttel vagy nagy tapasztalt rendelkező üzletkötöket is várunk.Ami fontos B kategoriás jogosítvány illetve 3,5 tonnás kis teherautóval szállítási gyakorlat.

• középfokú végzettség, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• "B" kategóriás jogosítvány
• magas szintű problémamegoldó képesség
• precizitás
• önállóság, a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
• segítőkész, lelkes és nyitott személyiség

  • Jó csapat munka,erlőre lépési lehetőség,Rugalmas munkaídő.Céges autó és mobiltelefon használat.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkaviszony.Fix bérezés + mozgó jutalék fizetés.Céges autó és mobiltelefon használat.