Kertész állás Egerben hosszútávon

M+M+M Kft.
Eger
2018. 09. 03.

Csapatunkba keresünk egri lakhellyel rendelkező kertész munkatársakat, akik szívesen dolgoznának hosszútávon egy egri telephellyel rendelkező piacvezető cégnél.

Jó fizikai és mentális állapotú, önálló munkavégzésre képes kollégák (hölgyek és férfiak jelentkezését) várjuk.

Feladatok

  • Munkakörébe tartozó feladatok és a kertész munka melletti egyéb fizikai feladatok ellátása.

(Növények ültetése, fűnyírás, udvarosi munkák, télen síkosságmentesítés... stb.)

Elvárások

  •  Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.
  •  Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  •  Megbízhatóság és pontosság
  •  Nagyfokú terhelhetőség
  • Lojalitás, fegyelmezettség
  •  Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú iskolai vgzettség
  • Számítógépes ismeret
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Megbízható munkáltató
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetőség
  • Jól felszerelt modern géppark
  • Sportolási lehetőség
  • Választható cafetéria
  • Étkezési, iskolakezdési támogatás