Bolti eladó munkakörben álláslehetőség Egerben

EnAirgy Compress Kft.
Eger
2018. 08. 16.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő gépkereskedelemmel és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatás nyújtással foglalkozó Kft-nél  Bolti eladó munkakörben dolgozni?

Elvárások:

  • Megfelelő szintű kapcsolatteremtő ill. kommunikációs készség
  • gépészeti ismeretek
  • kifogástalan, ápolt megjelenés
  • tisztelettudó, közvetlen modor
  • kereskedelmi szemlélet
  • önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • határozott, magabiztos, ambiciózus személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kollégákkal való együttműködés

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása, tájékoztatása
  • készletnyilvántartás
  • külső karbantartó i és kivitelezői munkálatokban való közreműködés
  • pénztárgép kezelése, készpénz pontos kezelése
  • megrendelések felvétele személyesen vagy online
  • áruk árazása, feltöltése a polcra
  • készpénzes - átutalásos számlázás

Amit kínálunk számodra:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés, tapasztalatszerzés
  • akár hosszú távra is tervezhető biztos munkahely
  • attraktív környezetben dolgozás
  • jó munkahelyi légkör

Az új munkatársak beilleszkedésére és betanítására nagy figyelmet szentelünk.

A munkavégzés helye Egerben az Ipari Parkban található telephely valamint kiskereskedelmi bolt.

A munkaidő Hétfőtől - Péntekig 8-16-ig tart.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet és szívesen lennél cégünk további dinamikus fejlődésének aktív részese, kérjünk, hogy küld el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.