Andornaktályára otthonápolásra gondozó ápoló munkakörbe munkavállalót keresünk

Dudás Péter Egyéni vállalkozó
Andornaktálya
Bruttó 1 500 Ft / Óra
2021. 08. 16.

Mozgássérült hölgy mellé keresünk segítséget.

Nem szükséges szakápolói végzettség, de előny, kedves, megbízható személyt keresünk.

Hétköznap esténként egy órára keressünk valakit, illetve hétvégén az egyik napra (3*1-1,5 óra), aki a napi teendőkben be tudna segíteni, átültetésnél kicsit emelni szükséges.

Amennyiben bizonyos időpontokat pl. az estéket vagy csak a hétvégéket tudja vállalni abban az esetben is várjuk jelentkezését.

Jelentkezni telefonon lehet.

A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

Feladatok

  • Napi teendőkben segítség.

Elvárások

  • Kedves, megbízható személy.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott