Lejárt hirdetés

Andornaktályára otthonápolásra gondozó, ápoló munkakörbe munkavállalót keresünk

Dudás Péter Egyéni vállalkozó

Egészségügy

Munkavégzés helye: Andornaktálya

Bruttó 1500 / Óra
1970. 01. 01. 01:00

Mozgássérült hölgy mellé keresünk segítséget.

Nem szükséges szakápolói végzettség, de előny, kedves, megbízható személyt keresünk.

Hétköznap esténként egy órára keressünk valakit, illetve hétvégén az egyik napra (3*1-1,5 óra), aki a napi teendőkben be tudna segíteni, átültetésnél kicsit emelni szükséges.

Amennyiben bizonyos időpontokat pl. az estéket vagy csak a hétvégéket tudja vállalni abban az esetben is várjuk jelentkezését.

Jelentkezni telefonon lehet. A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

Feladatok

  • Napi teendőkben segítség.

Elvárások

  • Kedves, megbízható személy.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott