KIA gépjármű értékesítési tanácsadó munkakörben álláslehetőség Egerben

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország legnagyobb, magyar tulajdonban lévő KIA márkakereskedése.

Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, akik elhivatottan tudják képviselni a KIA márkát egy exkluzív környezetben, s akiket vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

A Jász-Plasztik Autócentrum egri csapatába
Új KIA gépjármű értékesítési tanácsadó
munkatársat keresünk.

Feladatok

  • új KIA gépjárművek értékesítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély

Személyiséggel szembeni elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • motivált, pozitív gondolkodású
  • új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság a rendszeres tanulásra
  • csapatjátékos
  • energikus, határozott, jó fellépés
  • „értékesítői  véna”

Amit kínálunk

  • stabil, biztos háttér
  • magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • igényes érdekeltségi rendszeren alapuló jövedelem