Műszaki üzemeltetési koordinátor munka tapasztalattal rendelkezőknek

Műszaki üzemeltetési koordinátor kollégát keresünk.

Feladatok

  • Heves megyei multinacionális partnercégünknél a napi műszaki létesítményüzemeltetési (hard fm) feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a megfelelő alvállalkozókkal
  • Telephely Vezető munkájának támogatása
  • A műszaki/karbantartási folyamatok felügyelete
  • A műszaki üzemeltetéshez szükséges ajánlatkészítések lebonyolítása.
  • A kapcsolódó folyamatok során felmerülő hibák regisztrálása, a szükséges intézkedések megtétele vagy továbbítása a megfelelő személy irányába
  • Részvétel a tűz- és munkavédelmi bejárásokon és oktatásokon, a megállapított hiányosságok megszüntetésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a megbízó képviselőjével
  • Karbantartók munkájának irányítása, ellenőrzése, valamint koordinálása
  • A nyitott feladatok, bejelentett hibák folyamatos nyomon követése a hibabejelentő rendszerben
  • A felmerülő ad-hoc problémák kezelése
  • Eseti projektmunkák felmérése, partner felkutatása, árajánlat bekérése és azok továbbítása a megrendelő számára
  • Létesítményüzemeltetési szoftver használata
  • Teljesítménymutatók folyamatos nyomon követése - havi és rendszeres KPI megfelelősség ellenőrzése, valamint riportálása
  • Dokumentáció
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló tapasztalat (karbantartás, létesítményüzemeltetés, építőipar)
  • Magabiztos felhasználói színtű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Jó problémaelemző és problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális létesítményüzemeltetési szolgáltató vállalat
  • Családias légkör
  • Kihívásokkal teli feladatkör
  • Szakmai fejlődési és kiteljesedési lehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott