Villanyszerelő munkalehetőség egri napelem telepítő cégnél

INDIVIDUAL INVESTMENT Kft.
Eger
Nettó 400 000 Ft - 430 000 Ft / Hónap
2024. 10. 01.

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, ahol a fenntartható jövő építésén dolgozunk. Olyan villanyszerelőt keresünk, aki jártas a napelemes rendszerek telepítésében, az inverterek bekötésében és felprogramozásában, valamint  az AC és DC bekötésben.

Ha fontos számodra a precíz munkavégzés, és szeretnél egy innovatív környezetben dolgozni, akkor nálunk a helyed!

Várjuk fényképes önéletrajzodat!

Feladatok

  • Napelem rendszerek AC és DC oldali bekötése
  • Inverterek telepítése és bekötése
  • Inverterek felprogramozása, beállítása
  • A telepítési folyamat során a műszaki előírások és szabványok betartása
  • Karbantartás a már telepített rendszereken

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat AC és DC rendszerek bekötésében
  • Precíz munkavégzés, problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

  • Inverterek bekötésében és felprogramozásában szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érintésvédelem-szabványossági felülvizsgáló végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy növekvő iparágban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek és tréningek
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott