Eger belvárosába otthonápolásra keresünk ápoló,-gondozó munkavállalót

Egri otthonápolás
Eger
2024. 09. 30.

Otthonápolót keresünk egy teljeskörűen kiépített otthonápolói rendszerben, nyugodt, családi házas környezetben.

Munkaidő: átlag heti 2 munkanap, 24 órás váltásban.

Helyszín: Eger belvárosa

Bér: korrekt bérezéssel és mindig pontos munkabér kifizetéssel

Feladatok

  • A munkájára és környezetére is igényes gondozó vagy ápoló feladata egy 8 éves stabil állapotú, halmozottan sérült kisfiú napi rutinjának biztosítása, melyhez a szükséges feltételek biztosítva vannak.

Elvárások

  • gondozási tapasztalat, szakképesítés előny, de nem feltétel
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, türelem, pozitivitás

  • Ápolásban, gondozásban vagy gyermekfelügyeletben szerzett korábbi tapasztalat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott