Fűrészáru értékesítő állás Egerben

Szereted, ha a munkád pörgős, és nem kell egész nap a monitor előtt ülni?

Szívesen dolgozol csapatban és szeretsz közös eredményeket felmutatni?

Az ügyfél elégedettsége számodra is fontos?

Ha igen, kérlek, olvass tovább, mert a Fabók-Fabót fakereskedésébe most pont egy ilyen munkatársat keresünk!

Feladatok

Mutatjuk is, mik lennének a főbb feladataid ebben a munkakörben:

  • barátságosan fogadni a kedves és kevésbé kedves ügyfeleket, minden helyzetben szakszerűen kiszolgálni őket
  • felmérni a vevő igényeit, főleg, ha még ő maga sem tudja, hogy mik azok
  • ügyfelekkel utólag is megőrizni a jó viszonyt telefonon/személyesen/e-mailen
  • minden erőddel a csapat fejlődését segíteni, nem pedig csak meghúzódni a háttérben

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • szívesen és könnyen elbeszélgetsz az emberekkel akkor is, ha bal lábbal keltél fel reggel
  • egy problémás helyzetet gyorsan, talpraesetten meg tudsz oldani
  • bírod a kemény munkát és nem csak megúszni akarod a feladatokat
  • toleráns vagy és alapvető tulajdonságod a pozitív kiszolgálói hozzáállás
  • úgy gondolod, egy kis humor mindig jól jöhet

Előnyök

Biztosan előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • nem vaktában jelentkezel minden hirdetésre, hanem valóban jó lennél erre a pozícióra
  • a végzettséged kötődik a kereskedelemhez, netalántán már dolgoztál is értékesítőként
  • volt szerencséd faipari tapasztalatot szerezni
  • könnyen eligazodsz a marketing világában
  • jól megérteted magad németül és/vagy angolul, esetleg oroszul
  • nem rettensz el esetlegesen a fizikai munkától sem

Amit kínálunk

És hogy mit is kínálunk Neked?

  • havi fix alapbért
  • értékesítési jutalékot és egyéb juttatásokat
  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil hátterű cégnél
  • olyan vezetőséget, akit érdekel a véleményed és segít elérni céljaidat
  • kellemes munkahelyi környezetet
  • barátságos, támogató közösséget

Ismerj meg jobban bennünket!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott