Turisztikai-műszaki technológus munka Egerszalókon

Egerszalóki Gyógyforrást Üzemeltető Kft.
Egerszalók
Bruttó 370 000 Ft - 370 000 Ft / Hónap
2024. 09. 25.

Az Egerszalóki Gyógyforrást Üzemeltető Kft. csapatába 1 fő férfi munkatársat keres turisztikai, műszaki tecnológus, karbantartó munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Műszaki berendezések, gépek, alkatrészek vagy anyagok kezelése, szerelése, karbantartása és javítása.
  • A betanult munkafolyamatok zavartalan működésének biztosítása.
  • Részt vesz, segít a cukrászda és az információs pont dekorációinak, díszleteinek elkészítésében.
  •  Elvégzi a cég tulajdonában és üzemeltetésében lévő épületek kisebb javítási munkáit.
  • Karbantartja a cég üzemeltetésébe tartozó zöld területeket.
  • Folyamatosan tisztában kell lennie az általa felügyelt terület állapotával.
  • Alkalmanként árubeszerzési feladatokat is ellát.
  • A cukrászdai gépek, berendezések karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos ellenőrzése.

Elvárások

  • egészségügyi alkalmasság
  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • B kategóriás jogosítvány
  • gyakorlatias mentalitás

Előnyök

  • Geográfus végzettség
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség, kreativitás
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Erős biztonságtudat, minőség-, rend- és tisztaság tudat
  • Változatos munkafeladatok szeretete
  • Szabálykövető magatartás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott