Telefonos értékesítő/vevőszolgaláti munkatársnak álláslehetőség Verpeléten teljes munkaidőben

Vegyimester Kft.
Verpelét
Bruttó 451 000 Ft / Hónap
2024. 09. 24.

Értékesítő csapatunk bővítése miatt keressük új kollégánkat.

Cégünk főtevékenysége vegyi áru és növényvédő szerek nagykereskedelme.

Közel 20 éve meghatározó szereplői vagyunk piacunknak, mára országos lefedettséggel. Folyamatosan fejlesztünk, keressük az új lehetőségeket melynek eredményeképpen dinamikusan fejlődünk, növekszünk.

Feladatok

  • Az általunk forgalmazott termékek telefonos értékesítése, partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás híváslista alapján
  • Rendelések rögzítése és nyomonkövetése vállalatirányítási rendszerben
  • Rendelések visszaigazolása, vevői kérdések, igények, reklamációk kezelése
  • Akciók, promóciók kommunikálása partnereink felé

Elvárások

  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Vevőközpontú szemlélet

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi, kertészeti ismeretek

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaviszony
  • Kizárólag hétköznapokon történő munkavégzés
  • Teljesítményalapú kiegészítő bérezés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott