Szakács munkakörben álláslehetőség Egerben azonnali kezdéssel

Szakácsot keres az egri kórház

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet azonnali kezdéssel keres egészségügyi szolgálati jogviszonyban, határozatlan időtartamú teljes munkaidős foglalkoztatásra szakács munkatársat.

Előnyt jelent: közétkeztetésben szerzett gyakorlati tapasztalat, diétás szakács végzettség.

Önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva Takács Tamás élelmezésvezető részére vagy  személyesen a kórház Eger, Knézich u. 1 szám alatti telephelyén leadhatja.

Határidő: folyamatos.

Feladatok

  • Ételkészítés.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott