Egerben ipari automatizálási területre kollégát keresünk speciális szerelő pozícióba

Az Emerson vonzó lehetőséget kínál szakmai fejlődésed érdekében! Egri csapatunkba várjuk új kollégánkat Speciális szerelő pozícióba, ipari automatizálási területre.

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai és az elektronikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Munkavégzés helye: Eger, Magyarország (telephelyen belül)

Feladatok

  • Pneumatikus termékek, szelepek, hengerek szerelése
  • Elektronikus termékek, szelepek, hengerek szerelése
  • Kis darabszámú, egyedi megrendelések teljesítése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány)
  • Minimum 2 év iparban szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, minőségi, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség, munkavégzésre alkalmas egészségi állapot

Előnyök

  • Elektrotechnikai technikus végzettség
  • Forrasztó / lakatos végzettség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelentkezési cím megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott