Borértékesítő állás egri Szépasszony-völgyi pincészetben

Az Egerben található, Szépasszony-völgyben lévő családi pincészetünkbe keressük csapatunk legújabb állandó tagját egy vidám, talpraesett lány/fiú személyében!

Feladatok

  • Borok értékesítése, ajánlása vendégeknek
  • Pultos feladatok ellátása

Elvárások

  • Jó kommunikációs kézség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kedves, udvarias, magára odafigyelő, vendégközpontú személyiség

Előnyök

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Családias légkör, jó hangulat
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Megállapodást követően azonnali munkavégzés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott