Külkereskedelmi ügyintéző állás Egerben

EastJob Bt.
Eger
2024. 09. 18.

Külkereskedelmi ügyintéző munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok

  • Kapcsolattartása a kijelölt vevőkkel (telefon konferencia is)
  • Árajánlatok készítése, árajánlat felkészítésében aktív szerep
  • Rendelés felvétel, visszaigazolások küldése
  • Termeléssel, logisztikával és minőségbiztosítási területtel való együttműködés, belső kapcsolattartás a vevő kiszolgálás érdekében
  • Egyéb kereskedelmi adminisztráció (reklamációkezelés, szállítólevél készítés)
  • Kereskedelmi terület pénzügyi feladatainak ellátása (számlázás, kintlévőség menedzsment)

Elvárások

  • logikus gondolkodásmód jellemez és szívesen nézel a számok mögé
  • korábban már dolgoztál kereskedelmi területen
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • csak precíz, pontos munkát adsz ki a kezedből
  • nem riadsz vissza, ha problémával találod szembe magad
  • igazi csapatjátékos vagy
  • magabiztos tudod használni az MS Office-t (kiemelten Excel)

Előnyök

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • támogató munkahelyi légkört egy fiatalos, jó fej csapatban
  • versenyképes jövedelmet, cafeteriát
  • szakmai kihívásokkal színesített mindennapokat
  •  egy stabil háttérrel rendelkező vállalat vagyunk, amely hosszútávra tervez minden munkavállalójával
  • támogatjuk a munkába járásodat, parkolási lehetőséget tudunk biztosítani
  • H-CS 07.00- 15:15, P 07:00-14:00 tartó munkavégzést
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott