Egerszalóki szálláshelyünkön reggeliztető munkakörben álláslehetőség azonnali kezdéssel

Egerszalóki szálláshelyünkre azonnali kezdéssel keresünk reggeliztető kollégát.

Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Svédasztalos reggeli elkészítése, szervírozása
  • Svédasztal folyamatos ellenőrzése, töltése
  • Általános és időszakos takarítás vendégtereket illetően
  • Kedves és gondos kiszolgálása a vendégeknek

Elvárások

  • Általános konyhai rutin az ételek elkészítéséhez
  • Lendületes, önálló munkavégzés
  • Precíz munkára való igényesség
  • Csapatjátékos, kreatív szemlélet

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de nem feltétlenül elvárás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Napi egyszeri étkezés biztosítása
  • Stabil hosszútávú munkalehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott