Tervezőmérnök állás Egerben, felsőfokú végzettséggel

CAD TERVEZŐMÉRNÖK kollégát keresünk Egerben, süllyesztékes kovácsolással foglalkozó gyárunk technológiai területére.

A munkakör célja: kovácsolt termékek, kovácsszerszámok és a gyártástechnológia megtervezése, optimalizálása a külső/belső vevőktől kapott információk alapján.

Feladatok

  • 3D tervezés, szimuláció CAD-CAM programokkal: kovácsolt termék tervezése, kovácsszerszám tervezése, technológiatervezés.
  • Rajzok elosztása, karbantartása, nyilvántartása.
  • Termékbevezetési folyamatok irányítása, véghezvitele.
  • Változtatásmenedzsment.
  • Új termékek próbagyártásának felügyelete, ellenőrzése.
  • Együttműködés a vevői reklamációk kivizsgálásában és javító, megelőző intézkedések kezdeményezése.
  • Közreműködés a hibaelemző és statisztikai kiértékelő tevékenységben a társterületek vezetőivel.
  • Együttműködés a minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos dokumentumok készítésében, azok változtatásának és szétosztásának folyamatában; korszerűsítési és fejlesztési feladatok előkészítésében, kidolgozásában.
  • Közreműködés a minőségtervezési folyamatban; az ellenőrzési és vizsgálati tervek kidolgozásában.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség szakirányú területen
  • CAD-CAM programok (Solidworks, DEFORM) ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kreatív műszaki beállítottság
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alapbéren felüli munkavállalói juttatások: SZÉP-kártya, egészségprogram
  • Bejárás támogatása: 100% távolsági bérlettérítés vagy autóval 30 Ft/km
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott