Könyvelő állás Egerben angol nyelvtudással

Tapasztalt könyvelő kollégát keresünk Egerben, süllyesztékes kovácsolással foglalkozó gyárunkba.

Feladatok

  • Beérkező számlák, elhatárolások könyvelése
  • Adókkal és járulékokkal kapcsolatos könyvelés, adóbevallások készítése
  • Főkönyvi könyvelés, kontírozás és az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Banki utalás
  • Könyvvizsgálói audit lebonyolítása
  • Szállító és vevő analitikák vezetése és egyeztetése a főkönyvvel
  • Devizás követelések, kötelezettségek megfelelő árfolyam történő nyilvántartása
  • Aktív részvétel zárásokban és a beszámoló készítésében
  • Anyavállalat felé történő riportálás előkészítése
  • Együttműködés külső könyvelő partnerrel

Elvárások

  • Minimum 3 év tapasztalat termelő vállalat teljes körű könyvelésében és adózás területen
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Alapbéren felül munkavállalói juttatások: SZÉP-kártya, egészségprogram
  • Bejárás támogatása: 100% távolsági bérlettérítés vagy autóval 30 Ft/km
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott