Varrónő pozícióban álláslehetőség Recsken, egy műszakos munkarendben

Társaságunk felső kategóriás boxspring ágyak és matracok gyártásával foglalkozik, a Revor Group belga cégcsoport részeként végzi tevékenységét.

Feladatok

  • Bútorok és matracok huzatának varrása, tűzése.

Elvárások

  • Varrónői tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Jó kézügyesség
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság

  • Előnyt jelent a szakmával rendelkezők jelentkezése illetve szakirányú végzettség vagy szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend
  • Teljes munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása menetrendszerinti buszjárattal 100%-ban.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott