Műszaki projekt vezető állás Bélapátfalván

A D-P Konzorcium Kft. (Bélapátfalva) folyamatosan fejlődő acélszerkezetgyártó- és kivitelező vállalat keresi új kollégáját Műszaki projekt vezető pozícióban. A D-P Konzorcium Kft. fő profilja acélszerkezetek, fémtermékek és berendezések gyártása, szerelése, valamint karbantartása Magyarország területén. Az új kolléga feladatkörébe az egyes projektek műszaki szempontú felügyelete és a projektek koordinációja fog tartozni.

Feladatok

  • projektek műszaki felügyelete,
  • részvétel az árazási és tervezési folyamatban,
  • projektekhez kapcsolódó műszaki dokumentáció áttekintése,
  • gyártási folyamat felügyelete,
  • helyszíni szerelések/telepítések ellenőrzése,
  • teljesítés igazolások jóváhagyása,
  • társterületekkel való egyeztetés (tervezés, beszerzés, gyártás)
  • szerződések műszaki szempontú véleményezése,
  • egyéb ad-hoc feladatok.

Elvárások

  • gépészmérnök végzettség,
  • 3+ év tapasztalat,
  • rendszer szemlélet,
  • logikus gondolkodás
  • csapatjátékos attitűd,
  • határozottság,
  • MS Office ismerete.

Előnyök

  • Eger-Ózd környéki lakóhely
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés.
  • Fejlődési lehetőség a csapat és a cégvezetés maximális támogatásával.
  • Folyamatosan fejlődő, megbízható céges háttér.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető