Élelmiszeripari csomagolási csoportvezető állás Egerben jó kommunikációs készséggel

Szeretnél egy vezető szerepet betölteni egy dinamikus csapatban, amely az élelmiszeripar élvonalában dolgozik? Ha van tapasztalatod a csomagolási területen és jó szervezési készségeid vannak, akkor Téged keresünk csomagolási csoportvezetői pozíciónkba!

A Rádi Pékség elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű termékeket juttasson el a fogyasztókhoz. Csomagolási csoportvezetőként Te leszel felelős azért, hogy a termékeink csomagolása minden esetben megfeleljen a legmagasabb standardoknak, miközben hatékonyan irányítod és támogatod a csomagolási csapatot.

Feladatok

  • A csomagolási 6-8 fős csoport napi munkájának koordinálása és irányítása.
  • A csomagolási folyamatok hatékonyságának növelése, folyamatos fejlesztése.
  • A csomagolási anyagok felhasználásának ellenőrzése és optimalizálása.
  • A termékek minőségének és biztonságának biztosítása a csomagolási folyamat során.
  • Berendezések, gépátállások kezelése, valamint az esetleges meghibásodások jelzése a karbantartóink részére.
  • Szoros együttműködés a termelési, logisztikai és minőségbiztosítási csapatokkal.
  • A csomagolási célok és határidők teljesítésének nyomon követése és jelentése a felsővezetés felé.
  • A csomagolási csapat képzése és fejlesztése, a munkatársak motiválása és támogatása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Vezetői készségek és csapatirányítási tapasztalat.
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat.
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség, hatékony időgazdálkodás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Minőségorientált szemlélet és részletekre való odafigyelés.
  • Magabiztos kommunikációs készség és együttműködési képesség.

  • Legalább 3 év tapasztalat csomagolási területen, előnyben részesítve az élelmiszeripari gyakorlat.
  • Szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre egy stabil és támogató munkakörnyezetben.
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy növekvő vállalatnál.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető