Hotel Eger & Park wellness csapatában masszőr álláslehetőség

Masszőrt keresünk a wellness csapatunkba, akinek feladata, hogy munkájával testi és lelki feltöltődést, kényeztetést biztosítson vendégeinknek, ezáltal varázsolva felejthetetlen élménnyé tartózkodásukat.

Feladatok

  • Vendégek fogadása,
  • Kezelések elvégzése a vendég igényeire való odafigyeléssel,
  • Újonnan bevezetett kezelések, módszerek elsajátítása, luxus termékek használata,
  • Délelőtti és délutáni munkavégzés,

Elvárások

  • Masszőri végzettséged van,
  • Empatikus, segítő hozzáállásod van,
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni,
  • Hozzáállásod vendégcentrikus és udvarias,
  • Nyitott vagy a hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre,

Előnyök

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • Rendelkezel azonos munkakörben szerzett tapasztalattal,
  • Dolgoztál már 4-5 csillagos szállodában,
  • Beszélsz idegen nyelven

De várunk akkor is, ha pályakezdő vagy!

Amit kínálunk

  • Lendületes csapat, családias munkakörnyezet,
  • Folyamatos előrelépési és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Versenyképes fizetést, juttatásokat,
  • napi egyszeri kedvezményes étkezés,
  • szállodaláncon belüli kedvezményes üdülés lehetősége,
  • cafetéria,
  • utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott