A Fenstherm Future Zrt.-nél műszaki-előkészítő állás Füzesabonyban

Fenstherm nyílászárók gyártójaként, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk munkatársakat keres!

A Fenstherm Future Zrt. műszaki-előkészítő munkakörbe (műanyag és alumínium területre) munkatársakat keres!

Feladatok

  • Műszaki árajánlatok készítése, tervező program használatával
  • Műszaki jellegű kérdések ellenőrzése, tisztázása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Műszaki egyeztetések koordinálása

Elvárások

  • Műszaki és/vagy építőipari közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív MS Office felhasználói ismeret

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki felkészültség (műszaki tervek értelmezése) AUTOCAD, VISUAL, SCHÜCAL program ismerete

Munkavégzés helye: Füzesabony

Egyéb elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Szervező készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontosság
  • Terhelhetőség

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2024.09.10-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott