Raktáros állás azonnali kezdéssel Egerben

Sanube Kft.
Eger
2024. 08. 25.

Raktáros

A Sanube cégcsoport piacvezető a mezőgazdasági járművek, utánfutók, és lakókocsik LED-es megvílágításának területén.

Raktárost keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Áru be- és kiszállítás kezelése
  • Termelés számára anyagok összekészítése
  • Raktári és udvari rend megtartása
  • Kapcsolattartás (termelés, könyvelés, minőségbiztosítás)

Elvárások

  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság
  • 2 műszakot vállalni kell (szükség esetén)
  • Targoncás jogosítvány (nem elvárás, de előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépismeret (excel, word, vállalatirányítási rendszerek)

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható hosszútávú munkahely
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Teljes munkábajárási támogatás (100 %-ban)
  • Negyedéves Prémium
  • Bónuszok, Céges rendezvények
  • Eredendően egyműszakos munkavégzés, szabad délutánok
  • Nettó 7:50 perc munkaidő
  • 50 %-os túlórapótlék és 50 %-os műszakpótlék
  • Havi rugalmas munkaidőkeret

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet. Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran!

Bérezés tapasztalat és végzettség alapján, megegyezés szerint!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott