Fagyos raktári targoncás kollégát keresünk Egerben kiemelt bérezéssel

A Rádi Pékség Sütőipari Kft. (3300 Eger, Kistályai u. 5.) Fagyos raktári targoncás kollégát keres, kiemelt bérezéssel.

A Rádi Pékség kelesztve fagyasztott, elősütött, csomagolt pékáruk fejlesztésével, elkészítésével, csomagolásával és szállításával foglalkozik országosan, és külföldön is.

Nincs ünnepnapi munkavégzés, nincs vasárnapi munkavégzés!

Feladatok

  • beérkező késztermékek betárolása és tárhelyek feltöltése áruval mélyhűtött (-20°C) területen
  • a komissiós lekérések feldolgozása, raktári anyagmozgatás
  • raktári tisztaság és rend fenntartása
  • munkavégzés tolóoszlopos targoncával (oldalvillás, magasemelésű)
  • raktárleltározásban való részvétel
  • túlórázási lehetőség

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • gyors, precíz munkavégzés
  • jó fizikum
  • rugalmas hozzáállás a mindennapi teendőkhöz

Előnyök

  • oldalvillás targoncával szerzett tapasztalat
  • mélyhűtött raktárban szerzett tapasztalat
  • élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • munkába járási támogatás
  • kiemelt bérezés
  • munkaruha biztosítása
  • juttatások
  • céges programok/rendezvények
  • bónusz rendszer
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott