Berendezéskezelő és/ vagy 2-12 t/h kazánfűtő állás Egerben

EVAT Zrt.
Eger
2024. 07. 02.

Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának 100%-os tulajdonú gazdasági társasága az EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt. Fő tevékenysége a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás, az önkormányzati és saját tulajdonú ingatlanok, valamint egyéb vagyonelemek kezelésével és gazdálkodásával összefüggő feladatok.

A társaság a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás üzemeltetéséhez keresi új munkatársát.

Feladatok

  • berendezés kezelőként a szolgáltatási területen működő hőközpontok illetve fűtőművi berendezések üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent távhőszolgáltatási területen szerzett tapasztalat.

  • fűtőként, a azánházi berendezések teljeskörű felügyelete, üzemeltetése a fogyasztói igények szerint.

Kazánházi, kisebb karbantartási, javítási munkák elvégzése.

Elvárások

  • fűtésszerelő / gépész / villamos szakirányú végzettség
  • minimum2-12 t/h érvényes kazánkezelői végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • gyakorlatias beállítottság

Amit kínálunk

Munkarend:

Folyamatos, megszakítás nélküli 12 órás munkarend

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható fizetés
  • cafetéria
  • hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

  • 3300 Eger, Malomárok u. 28. Fűtőmű és a teljes távhőszolgáltatási terület.

A pályázatot az EVAT Zrt. Fűtőmű titkárságra kell benyújtani papír alapon, zárt borítékban, személyesen vagy postán az alábbi címre küldve: 3300 Eger, Malomárok u. 28. FŰTŐMŰ. A borítékon kérjük feltüntetni: ”Berendezés kezelő pályázat”.

A pályázat elektronikusan benyújtható a "Jelentkezem" gombra kattintva..

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat kérjük megküldeni:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, képzettséget igazoló iratok másolata.

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 10.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információ kérhető a 06-36-536-266/621 telefonszámon.

A pályázat kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott