CO hegesztő munkalehetőség a Platt 2003 Kft.-nél

Kedves Leendő

Hegesztő

Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,

valamint nem szeretnél lehetőséget elszalasztani,

A Platt 2003 Kft egy olyan magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat, amely a hatékonyságban és az innovációban hisz mindenek felett. Hatékonyság, átláthatóság és innováció határozza meg a cég fókuszát.

Fő profilunk összetett hegesztett lemezalkatrészek gyártása kis és közepes sorozatokban. Alkalmazott technológiáink a lézervágás, élhajlítás, hengerítés, különféle hegesztési technológiák (ipari hegesztő robotok segítségével), felületkezelések és szerelés.

Építőipari gépalkatrészeket, illetve biomassza tüzelésű pelletkazán-testeket gyártunk, európai vevők számára.

Automatizálásban képzeljük el a jövőt. Dolgozóinkat képzett szakember gárda segíti beilleszkedni az informatikai rendszerekkel támogatott automatizált gyártásba. A tudás, amit a vállalat ad a dolgozói részére, a jövőben egyre nagyobb értékkel fog bírni. Kollégáinkat partnerként kezeljük, és tudjuk, hogy ők a legfontosabb tényezők a vállalat sikerében.

2024-ben indítottuk el egy 2500 Millió HUF értékű beruházással  új 4000 m2-es gyártó csarnokunkat. Ebben egy olyan modern gyártórendszert építettünk fel, ahol a félkésztermékek tárolását és a munkahelyek anyaggal történő ellátását egy 1000 raklap tárolóhelyes automata raktárrendszer biztosítja. A beruházás egyik célja a fejlett Ipar 4.0 megoldások alkalmazása a gyártásban, ami a legkorszerűbb technológiák ismeretét és folyamatos fejlődés lehetőségét biztosítja minden meglévő és új kolléga számára.

Feladatok

Rád váró feladatok:

  • alkatrészek hegesztése 2 műszakos munkarendben
  • műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése
  • pontos fém-, hegesztőmunka
  • előkészítés, tervolvasás

Elvárások

Amit a Platt vár:

  • önálló gyártás műszaki rajzról, hegesztési rajzok olvasása, értelmezése
  • magabiztos, minőségi CO hegesztés
  • hegesztő végzettség, tűzvédelmi szakvizsga
  • darukezelői bizonyítvány
  • önállóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 19.500,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a"Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott