AWI hegesztő állás Eger mellett tevékenykedő vállalatnál darukezelői bizonyítvánnyal rendelkezőknek

Kedves Leendő

Hegesztő

Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,

valamint nem szeretnél lehetőséget elszalasztani,

A Platt 2003 Kft egy olyan magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat, amely a hatékonyságban és az innovációban hisz mindenek felett. Hatékonyság, átláthatóság és innováció határozza meg a cég fókuszát.

Fő profilunk összetett hegesztett lemezalkatrészek gyártása kis és közepes sorozatokban. Alkalmazott technológiáink a lézervágás, élhajlítás, hengerítés, különféle hegesztési technológiák (ipari hegesztő robotok segítségével), felületkezelések és szerelés.

Építőipari gépalkatrészeket, illetve biomassza tüzelésű pelletkazán-testeket gyártunk, európai vevők számára.

Automatizálásban képzeljük el a jövőt. Dolgozóinkat képzett szakember gárda segíti beilleszkedni az informatikai rendszerekkel támogatott automatizált gyártásba. A tudás, amit a vállalat ad a dolgozói részére, a jövőben egyre nagyobb értékkel fog bírni. Kollégáinkat partnerként kezeljük, és tudjuk, hogy ők a legfontosabb tényezők a vállalat sikerében.

2024-ben indítottuk el egy 2500 Millió HUF értékű beruházással  új 4000 m2-es gyártó csarnokunkat. Ebben egy olyan modern gyártórendszert építettünk fel, ahol a félkésztermékek tárolását és a munkahelyek anyaggal történő ellátását egy 1000 raklap tárolóhelyes automata raktárrendszer biztosítja. A beruházás egyik célja a fejlett Ipar 4.0 megoldások alkalmazása a gyártásban, ami a legkorszerűbb technológiák ismeretét és folyamatos fejlődés lehetőségét biztosítja minden meglévő és új kolléga számára.

Feladatok

Rád váró feladatok:

  • hegesztett nyomástartó termékek ellenőrzése 1 műszakos munkarendben
  • hibák javítása AWI hegesztéssel, dokumentálása
  • pontos fém-, hegesztőmunka
  • előkészítés, tervolvasás

Elvárások

Amit a Platt vár:

  • önálló gyártás műszaki rajzról, hegesztési rajzok olvasása, értelmezése
  • magabiztos, minőségi AWI (CO) hegesztés
  • hegesztő végzettség, tűzvédelmi szakvizsga
  • önállóság, precizitás
  • darukezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 19.500,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott