Karbantartó,-kertgondozó munka Egerben B kategóriás jogosítvánnyal

Sódomb Termál Kft.
Eger
Bruttó 2 000 Ft - 2 500 Ft / Óra
2024. 05. 31.

Olyan kollégát keresünk, aki szálláshelyeinket folyamatosan rendben és karbantartja, kertjeiket pedig gondozza.

Tehát ha van tapasztalatod a kertgondozásban, meghibásodott dolgok megszerelésében, esetleg jakuzzik kezelésében, rugalmas és tanulékony vagy, Rád várunk!

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Feladatok

  • kertek gondozása több telephelyünkön: fűnyírás, fűkaszálás, virágok ültetése, ősszel falevelek összeszedése, télen hólapátolás
  • több szálláshelyünkön karbantartói feladatok elvégzése: ha valami elromlott, javítani ;-)
  • dekorációk felhelyezésében segítség
  • kertek, udvarok tisztán tartása
  • jakuzzik kezelése (megtanítjuk)
  • mosodai áruszállítás

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki érzék
  • terhelhetőség
  • rugalmasság – helyben, hiszen a munkavégzés helye vegyes
  • rugalmasság - időben, hétvégi és ünnepnapokon is lehet munka, vendéglátásból kifolyólag
  • önálló munkavégzés (meg kell látni a feladatokat, hiányosságokat)

Előnyök

Kérlek jelentkezéskor vedd figyelembe, hogy a

  • jogosítvány,
  • rugalmasság,
  • műszaki érzék,
  • önálló munkavégzés alapkövetelmény, ezektől nem tudunk eltekinteni!

Amit kínálunk

  • elektromos autóhasználat
  • jó hangulat, jó csapat
  • versenyképes fizetés (megegyezés szerint)
  • hosszútávon számítunk rád
  • változatos feladatok
  • nem unalmas munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott