Tapasztalt értékesítő/eladónak állás Egerben

Kelemen Profi Kft.
Eger
2024. 05. 10.

Értékesítő/Eladó

munkakörbe csapattársat keresünk, Egerben 22 éve működő munkaruházati és munkavédelmi

szaküzletbe, teljes munkaidőben

Feladatok

  • Munkavédelmi ruházat/eszközök szakszerű értékesítése
  • Partnereink magasfokú kiszolgálása
  • Számlázás, rendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • A munkával kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Napi nyitási és zárási folyamatok kezelése

Elvárások

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged van
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása neked is fontos
  • Van kereskedői érzéked/értékesítői szemléletmódod
  • Igényed van a sikerre és eredmény-orientált vagy az értékesítésben
  • Általános informatikai ismeretekkel bírsz (MS Office)

Előnyök

  • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete. pl.: SAP, Cégmenedzser, Revolution
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Házon belüli szakmai képzések és értékesítési tréningek
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Fiatalos környezet, motivált csapat
  • Önálló feladatkör
  • Céges programok, rendezvények
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Dolgozói jutalmazási rendszer
  • A nap indításához mi biztosítjuk a megfelelő koffein mennyiséget számodra

Várjuk a fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Értékesítő/Eladó” hivatkozással.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott