Egerben az Agria Parkban lévő SportCity üzletünkbe munkatársat keresünk bolti eladó munkakörbe

Sportivo Nouvo Kft.
Eger
2024. 04. 04.

Egerben az Agria Parkban lévő SportCity üzletünk munkatársat keres bolti eladó munkakörben!

Üzletünk sport ruházattal, cipőkkel foglalkozik.

10:20:00-ig vagyyunk nyitva.

Feladatok

  • Pénztárgép kezelése
  • Vásárlók kiszolgálása a legjobb tudásod szerint
  • Áruk utánatöltése; kihelyezése, üzlet rendben tartása

Elvárások

  • érettségi
  • kereskedelmi végzettség

  • Eladóként szerzett tapasztalat, önállóság, vevő orientáltság, jó kommunikációs képesség.
  • Mosolygós pozitív hozzáállás!
  • Magadénak érzed a sportos öltözködést, követed a trendeket, divatot? Nagyon boldoggá tennél minket! :)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezmények

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott