Raktárvezetői állás Egerben szakmai tapasztalattal

Comfort Products Kft.
Eger
2024. 03. 01.

A Comfort Products Kft. több mint 10 éve működő, egri székhelyű (zokni, harisnya) nagykereskedelmi cég, amely nagy- és kiskereskedelmi partnereit látja el termékeivel az ország számos részén.

Fiatalos, lendületes csapatunkban közös célért és eredményekért dolgozunk, jelentkezz hozzánk, ha igazi csapatjátékos vagy, ismered a kereskedelmet és nem gond számodra a tempó!

Várjuk jelentkezésed, ha kifogástalan a kommunikációd, határozott a fellépésed és képes vagy önállóan dolgozni!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével és fényképes SZAKMAI önéletrajzoddal.

Feladatok

  • a raktározási munka, munkatársak napi operatív irányítása (a raktárvezető aktívan is részt vesz a feladatok végrehajtásában)
  • napi feladatkiosztás, a ki- és bejövő áruforgalomhoz igazodó, rugalmas munkaterv működtetése
  • a feladatkiosztáshoz igazodó vezetői eszközök bevezetése (napi egyeztetések, számonkérés, teljesítménymérés stb.)
  • együttműködés és folyamatos, konstruktív kommunikáció a partnereinkkel: kiemelten: gyártás, beszerzés, értékesítés
  • a raktári folyamatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenység megszervezése, a vállalatirányítási rendszer (Kulcs Soft) kezelése a készletmozgásokkal és egyéb gazdasági eseményekkel kapcsolatban
  • a raktárhoz köthető szabályzatok betartása és betartatása, aktív vezetői részvétel a szabályzatok frissítésben és bővítésében
  • a fuvarszervezés (saját autók,) irányítása és fejlesztése, a napi kiszállítási teendők koordinációja
  • rendszeres riport a menedzsment felé

Elvárások

  • legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • dolgozók napi irányításában szerzett releváns tapasztalat
  • erős, határozott egyéniség
  • kiemelkedő és kiforrott rendszerszemlélet
  • egyenes, világos kommunikáció
  • MS Office ismerete (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • termékek raktározásában szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos számlázó, készletnyilvántartó programok ismerete.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető