Konyhai kisegítő állás az egri 1552 Étteremben

Tető Centrum 95 Kft.
Eger
2024. 02. 13.

Fiatalos csapatunkba keresünk munkájára és környezetére igényes konyhai kisegítő munkatársat az egri vár területén található 1552 Étterembe azonnali kezdéssel.

Téged keresünk, amennyiben tudsz és szeretsz is csapatban dolgozni.

Feladatok

  • Kollégák munkájának segítése
  • Alapanyagok előkészítése
  • Evőeszközök, edények elmosogatása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Előkészítéshez szükséges áru mozgatása, pakolása
  • Konyhai berendezések, hűtők, polcok, raktárak tisztántartása
  • HCCP előirt mosogatási vegyszerek használata

Elvárások

  • Pontos precíz munkavégzés
  • Ápolt megjelenés
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltség térítés
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem, (fizetett szabadsággal)
  • Professzionálisan felszerelt konyha, igényes munkakörnyezet
  • Stabil, kiszámítható munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil tulajdonosi háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott